Aktiviteter:
ma ti on to fr
              
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
April - 2017
<<
>>

 John Dahle Skipshandel A/S

Monter Stormarked Forus

Maritim Båtutstyr

Ryfylke Friluftsråd

 

Du er her: Regatta » Regatta 2016

Regatta i Seilforeningen 1928

Seilbåter i felt

Her vil du finne informasjon om våre regattaer, seilingsbestemmelser, deltakerlister, resultater, regattakomitè og resultater.

Regatta i 2016

Alle opplysninger om våre regattaer går gjennom Seilmagasinet. Der finner du invitasjon, seilingsbestemmelser, deltakerliste og når regattaen er fullført, kunnegjøres resultatlista der. Dermed oppgir vi bare en lenke til hver regatta her. Klikk på regattanavnet for å komme til opplysningene:

Arsgrunnen Shorthanded 8. mai

Maritim Ryfylke Rundt 17.-18. juni

Skudeseilasen 21. august

 OBS: Hvis du kommer til en tom side der det står: Regattaen er ikke åpen for publikum, kan du gjenoppfriske siden for å få opp innholdet. Klikk på pila som går i ring til venstre for nettadressen.

 

Regattakomitè i 2016

 

Dato

Regatta

Rolle

Navn

Mail

tlf

 

 

Regattasjef

Terje Rise

sitaren@lyse.net

47667667

8.mai.

Arsgrunnen

regattaleder

Bjørn Forshei

b-forshe@online.no

476 79 348

8.mai.

Arsgrunnen

 

Ogve Stangeland

ogve@marbles.no

920 48 877

8.mai.

Arsgrunnen

 

David James Mazziotta

david@mazziotta.org

909 38 836

17.-18..juni

Ryfylke Rundt

regattaleder

Reidar Njerve Lohne

reidar.n.lohne@lyse.net

480 73 355

17.-18..juni

Ryfylke Rundt

 

Tore Breiland

tore@norganic.no

959 60 091

17.-18..juni

Ryfylke Rundt

 

Øyvind Monstad

oyvind@jamamarina.no

995 99 025

21.  august

Skudeseilas

regattaleder

Trond Atle Huth

TrondAtle.Huth@laerdal.no

922 58 388

21.  august

Skudeseilas

 

Erling Mong

erling.mong@lyse.net

413 03 874

21.  august

Skudeseilas

 

Trygve Wiig

Trygvewiig@gmail.com

941 90 550

E-post